Super ciocie w naszym żłobku w Szczecinie

Super Ciocie w naszym żłobku w Szczecinie


Kochani Rodzice, codziennie wkładamy wiele serca w opiekę nad Waszymi maluchami. Dbamy o ich bezpieczeństwo, rozwój, a także o to, aby poznawały świat poprzez zabawę.

Wesołe Brzdące by NANA

Wesołe Brzdące by NANA

Grupa Misiów liczy 16 dzieci. Opiekę nad dziećmi sprawują troskliwe, ciepłe, profesjonalnie przygotowane Ciocie. Ciocia Klaudia i Ciocia Agnieszka, potrafią zaspokoić wszystkie potrzeby maluchów. Personel zapewnia nie tylko stałą opiekę, lecz również dba o prawidłowy rozwój dzieci. Maluchy poprzez zabawę ciągle uczą się czegoś nowego. Słuchają muzyki, tańczą, śpiewają piosenki, uczą się wierszyków, malują, rysują. Mają oczywiście czas na swobodną zabawę, w otoczeniu czujnych Cioć. Dzieci bawią się bezpiecznymi zabawkami dostosowanymi do ich wieku, wychodzą na spacerki i odwiedzają place zabaw.

Niepubliczny żłobek w Szczecinie

Niepubliczny żłobek w Przecławiu

Opiekę nad gromadką 24 dzieci w grupie Smerfów sprawują 4 opiekunki. Panie otaczają dzieci uwagą, ciepłem, troską i akceptacją. Ciocie - Agnieszka, Natalka, Marta i Wiesia zapewniają bezpieczeństwo, dobrą opiekę, naukę, możliwość rozwoju poprzez zabawę i kontakt z rówieśnikami. Zajęcia prowadzone są w formie zabaw mających za zadanie wszechstronną edukację, możliwości poznawcze a ponadto służą rozwojowi konkretnych umiejętności. Zachęcamy do zabaw dydaktycznych, tematycznych, ogólnorozwojowych, muzyczno-ruchowych i plastycznych. Nie boimy się bałaganu. Lubimy ugniatanie, mieszanie, przesypywanie i chlapanie, które w naturalny sposób kształtuje motorykę i zmysł dotyku. Ciocie z troską dbają o pełne brzuszki, czyste rączki i uśmiechnięte buźki. W chwilach smutku i tęsknoty ciocie przytulają, by rozłąka z rodzicami była łatwiejsza do przetrwania.

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę kontaktu. Czekamy na Ciebie!
Realizacja: Starterfirm.pl